Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Adventsljusstake 6057360



*

nr 605 7360


Adventsljusstake

Keramik, längd: 33


Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 19 oktober 2009
kl 19:54:01


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
18/10 20:29:52 1      100 kr
19/10 15:52:56 2      Vinnande bud
19/10 19:49:02 3      200 kr
19/10 19:53:59 2      justering av budtak


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: adventsljusstake juldekoration juldekorationer julpynt keramik ljusstakar ljusstake
  • 6702 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:19
  • 6701 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:18
  • 7018 Ljusstakar
    3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:50




Ladda ner broschyr