BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Adventsljusstake 6057360
*
nr 605 7360
Adventsljusstake
Keramik, längd: 33
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2009
kl 19:54:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 20:29:52
1
100 kr
19/10 15:52:56
2
Vinnande bud
19/10 19:49:02
3
200 kr
19/10 19:53:59
2
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: adventsljusstake juldekoration juldekorationer julpynt keramik ljusstakar ljusstake
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:19
-
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:18
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50
*
Adventsljusstake
nr 605 7360
Adventsljusstake
Keramik, längd: 33
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/10 20:29:52 | 1 | 100 kr |
| 19/10 15:52:56 | 2 | Vinnande bud |
| 19/10 19:49:02 | 3 | 200 kr |
| 19/10 19:53:59 | 2 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: adventsljusstake juldekoration juldekorationer julpynt keramik ljusstakar ljusstake
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:19 -
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:18 -
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50



