KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14743317

nr 1474 3317

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på duk, 116x90, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juni 2022
kl 19:52:00