KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15463298

nr 1546 3298

Jonny Forsström

(1944-2017), Sverige

Signerad, akvarell, stilleben, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm

Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:58:41

Jonny Forsström

Läs mer om Jonny Forsström