GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvurna 5326078

nr 532 6078

Golvurna

Kina , höjd: 43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 juli 2008
kl 16:56:21