KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12916237

nr 1291 6237

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Hubert Z, Djurstilleben. Motivet: 70x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:56:55

25/11 05:45:24 1      500 kr
25/11 18:38:52 2      Vinnande bud