KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15406022
nr 1540 6022
Harald Fredrikson
(1902-1973), Sverige
Komposition. Signerad, daterad 64. Akvarell, 54x34 cm, yttermått inklusive ram: 74x52 cm
Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:19:40
12/5 14:49:17
Harald Fredrikson
Läs mer om Harald Fredrikson