KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502735
nr 950 2735
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Signerad, blomma, bladets mått: 27x22
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:30:50
300 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning