KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878683
nr 1387 8683
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, vinterpromenad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:25:20
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
6
2.200 kr
7
2.000 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)
7
2.600 kr
6
2.600 kr
7
2.600 kr (Budbetjänt)
6
2.800 kr