MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7085357
nr 708 5357
Byrå
Guststaviansk-stil, 20-tal, längd: 86, djup: 49, höjd: 85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:51:00
200 kr
150 kr
300 kr
400 kr
700 kr
550 kr
700 kr
750 kr