MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 5213496

nr 521 3496

Snedklaffsekretär

England, längd: 74, djup: 44, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 april 2008
kl 17:38:13