KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086093

nr 1508 6093

Oidentifierad konstnär. Signerad, Sydländsk gatuscen. Olja på pannå, 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:11:51

12/12 18:29:09 1      Vinnande bud