MÖBLER / Bord / Blombord 6456234

nr 645 6234

Blombord

sekelskifte 1900, längd: 65, djup: 39 h, 65

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 14 juni 2010
kl 17:52:30