UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 10123268
nr 1012 3268
Väggpendyl
rokokostil, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:53:34
100 kr
150 kr