ART / Lithographs / Graphic art 16447006
nr 1644 7006
GRAPHIC ART
Lena Vik, "Fragment". Signed, numbered 4/60, Gicléetryck på papper med passepartout. Image dimensions: 58x51 cm, outer dimensions including frame: 73x73 cm,
Lena Vik, "Fragment". Signerad, numrerad 4/60, Gicléetryck på papper med passepartout. Bildmått: 58x51 cm, yttermått inklusive ram: 73x73 cm
SEK 100
Monday September 23 2024
at 19:27:55
22/9 22:29:42