KONST / Litografier / Grafiskt blad 13899067
nr 1389 9067
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Räv". Signerad, numrerad 173/180. Motivet: ca 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:10:51
500 kr
600 kr