KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13448129

nr 1344 8129

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Blandteknik, Signerad, numrerad 1940. Bär påskrift "Tilläggas från slarvern Acke". Motivet: 20x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:28:30

26/8 20:34:09 1      Vinnande bud

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund