KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13058007
nr 1305 8007
Etsning
Renoir, efter, tryckt signatur, Sur la plage. Ej signerad. Motivet: 13,5x9,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:10:20
300 kr
500 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr