MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695100
*
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:22:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 20:07:56
1
100 kr
9/11 07:55:38
2
Vinnande bud
14/11 17:30:24
3
300 kr
14/11 17:30:24
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 20:07:56 | 1 | 100 kr |
9/11 07:55:38 | 2 | Vinnande bud |
14/11 17:30:24 | 3 | 300 kr |
14/11 17:30:24 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24 -
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01