Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7026544



*

nr 702 6544


Färgkrita

Landskap, 44x51


Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 juni 2011
kl 18:29:22


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
  • 7194 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:33
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:58




Ladda ner broschyr