ART / Lithographs / Litographs 16697282
nr 1669 7282
LITOGRAPHS
7 pcs, efter Axel Törneman, stämpel. Signed, numbered 198/30. Sheet: 32x22, 5 cm, oramade lösa blad,
7 st, efter Axel Törneman, stämpel. Signerad, numrerad 198/30. Bladets mått: 32x22,5 cm, oramade lösa blad
Withdrawn
Monday December 16 2024
at 19:32:25