KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 10297511
nr 1029 7511
Skulpturgrupp
Zink, Bemålad, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 april 2016
kl 20:26:55
28/3 22:16:32
1.000 kr
4/4 20:18:30