KONST / Litografier / Färglitografi 16306283
nr 1630 6283
Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitografi, bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 58x56 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:32:37
28/6 11:47:40
100 kr
1/7 17:57:44
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor