MÖBLER / Bord / Pelarbord 9693153
nr 969 3153
Pelarbord
Ett par, Sent 1800 tal, höjd: 75 Dia: 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:05:22
19/6 14:14:24
450 kr
24/6 22:10:58