KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17254063

nr 1725 4063

Akvarell

Åsa Borgcrantz Blixt, Signerad. Akvarell, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x38

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 september 2025
kl 18:20:45

18/9 16:40:45 1      Vinnande bud