KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11954053

nr 1195 4053

Jean-Louis Forain

(1852-1931), Frankrike

Etsning, Jean Louis Forain, "Danseuses dans leur loge", signerad i plåten. Motivet: 16,1x11,8

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:40:40

Jean-Louis Forain

Läs mer om Jean-Louis Forain