MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7843709
nr 784 3709
Byrå
Intarsia, längd: 70, djup: 41, höjd: 92
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:40:14
20/10 10:45:39
20/10 23:10:00
200 kr