KONST / Litografier / Litografi 7821491
nr 782 1491
Litografi
Okänd konstnär, signerad, 143/360, motivets mått: 56x40
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 17:16:20
5/10 16:39:02
6/10 21:58:25
300 kr