KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577464
nr 1457 7464
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 50x74, yttermått inklusive ram: 67x93 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:38:26
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr