BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 17212135

nr 1721 2135

Bordslampa

Alabaster, Säl. Höjd: 28 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:32:38