KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16034368
nr 1603 4368
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Fiskebåtar. Signerad. Blandteknik, bildmått: 8x8, yttermått inklusive ram: 21x21 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:06:34
4/3 15:09:34