GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15186315
nr 1518 6315
Tallrikar
13 delar, Gustavsberg, 1950-tal, grå/vit. Diameter: ca 22 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:08:11
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio