MÖBLER / Skåp & hyllor / Väggbokhylla 6925864

nr 692 5864

Väggbokhylla

30-tal, längd: 75, höjd: 83

Kondition: lättare slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 april 2011
kl 17:41:23

15/4 20:25:12 1      Vinnande bud