KONST / Litografier / Färglitografi 14077477
nr 1407 7477
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/99, yttermått inklusive ram: 31x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:06:35
1/7 15:36:01
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann