ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10357613
nr 1035 7613
Kanna
+ stop, Allmoge
Kondition: skadad, slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:21:52
1/5 08:09:59
150 kr
2/5 18:16:02