GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 7451467
nr 745 1467
Matservisdelar
ca 20 del, Gustafsberg, "Dresden"
Kondition: skador/ slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:17:54
150 kr
350 kr