KONST / Litografier / Litografi 7908151
*
nr 790 8151
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografi, Jan Naliwajko (f. 1938), 39/90, motivets mått: 49x39
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2012
kl 17:27:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 14:28:05
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik jan naliwajko litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 790 8151
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografi, Jan Naliwajko (f. 1938), 39/90, motivets mått: 49x39
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 14:28:05 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik jan naliwajko litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05