KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11755556
nr 1175 5556
1800-tal, bordsbön, 29x32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:06:05
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr