MÖBLER / Bord / Matbord 13857403
nr 1385 7403
Matbord
Barockstil. Bredd: 160+ 2x68, djup: 90 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:08:03
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr