KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087137

nr 1708 7137

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 61x70

måndag 9 juni 2025
kl 20:54:53

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud