KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585524
nr 758 5524
Blandteknik
2 st, signerad, ca 96x63
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:37:08
400 kr
500 kr
600 kr