KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16937415
nr 1693 7415
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Signerad, daterad 2006, abstrakt. Akvarell, bildmått: 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:30:13
100 kr
150 kr