KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13473025
nr 1347 3025
Carl Oesterley den yngre
(1839-1930), Tyskland
Oljemålning, "Strandebarn in Hardanger". Signerad. Olja på duk, 54x72,5cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:23:11
11/9 18:04:25
3.000 kr
14/9 19:18:11
Carl Oesterley den yngre
Läs mer om Carl Oesterley den yngre