KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914596
nr 1291 4596
Lars Boethius
(1903-1968), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Lanskap. Signerad. Olja på pannå, 15x20 cm respektive 18x22 cm
Lars Boëthius, född 1903 i Stockholm, död 1968, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:33:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Lars Boethius
Läs mer om Lars Boethius