![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Skrivbord 10381064
*
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:14:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 20:54:45
1
400 kr
12/5 06:57:26
2
600 kr
15/5 08:20:47
3
600 kr
15/5 08:20:47
2
600 kr (Budbetjänt)
15/5 08:21:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6260 Skrivbord
mahogny. Bredd: 130 cm, djup: 70 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:58
-
6287 Skrivbord
omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 112 cm, djup: 68..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:56
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 20:54:45 | 1 | 400 kr |
12/5 06:57:26 | 2 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 3 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/5 08:21:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6260 Skrivbord
mahogny. Bredd: 130 cm, djup: 70 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08 -
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:58 -
6287 Skrivbord
omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 112 cm, djup: 68..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:56