KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16353144
nr 1635 3144
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Porträtt. Olja på duk, 23x18 rym: 35x30, samt 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm. Ej signerade
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:58:57
3.000 kr
3.200 kr