KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235151
nr 1423 5151
Blandteknik
Anders Lidén. Signerad. Blandteknik, bildmått: 49x39cm, yttermått inklusive ram: 66x55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:44:07
3/10 22:43:55
4/10 20:04:30