KONST / Litografier / Färglitografi 8692114
nr 869 2114
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), "Slas", 201/ 260, signerad, -70, motivet: 35x50
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:32:32
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
500 kr
700 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas