KONST / Litografier / Färglitografi 12118378
nr 1211 8378
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Violinist. Signerad, numrerad 165/375. Motivet: 34x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:57:23
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.600 kr
22 okt
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson