MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Miniature 6272261

nr 627 2261

MINIATURE

watercolour, signerad 1874, diameter: 5,

Akvarell, signerad 1874, diameter: 5

100

SEK 250

Monday Mars 1 2010
at 17:24:13