MÖBLER / Bord / Bord 4892539

nr 489 2539

Bord

mahogny, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 oktober 2007
kl 16:22:35

8/10 16:09:03 1      Vinnande bud

Superellipsbordet